Żołnierze z 31 BLT wygrali turniej z okazji Dnia Niepodległości

Reprezentacja 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach pokonali wszystkie inne drużyny w rozgrywkach piłkarskich na turnieju rozgrywanym z okazji Dnia Niepodległości. Drugie miejsce zajęli pracownicy Lecha Poznań. Ostatnie miejsce na podium przypadło Muszkieterom „Solidarność”.

Organizatorem imprezy była 31 Baza Lotnictwa Taktycznego, więc turniej odbył się w hali sportowej należącej do 31 BLT. Jako, że impreza ta miała charakter uroczystości związanej z obchodami Dnia Niepodległości, na początku mogliśmy usłyszeć Hymn Narodowy. Po hymnie zaczęły się pierwsze mecze.

W pierwszej grupie znalazła się ekipa 31 BLT i to właśnie ona wyszła z niej na pierwszym miejscu. Oprócz tego do dalszej części rozgrywek dostały się drużyny: WM, TVP Poznań, oraz rzutem na taśmę, na ostatnim miejscu dającym przepustkę do półfinału znalazła się Szkoła Aspirantów.

W drugiej grupie do ćwierćfinału dostały się drużyny PCB Antoninek, Lech Poznań, Żołnierze BLT, Muszkieterowie i pracownicy firmy Unilever.

W Półfinale, w bratobójczym pojedynku reprezentacja 31 Bazy Lotnictwa pokonała Żołnierzy Bazy Lotnictwa 3:0. Muszkieterowie wygrali z reprezentacją TVP trzy do zera. Przytłaczającą wygraną okazał się trzeci mecz, w którym pracownicy Lecha Poznań wygrali z WM-em aż 5 do 0. Czwarty i ostatni pojedynek zakończył się rzutami karnymi. Z rzutów karnych zwycięsko wyszła Szkoła Aspirantów, która pokonała pracowników Unilevera.

W meczu o brąz walczyły drużyny PSP i Muszkieterzy „Solidarność”. Drużyna Muszkieterów wygrała z konkretną przewagą, bo aż 6 do 2.

Finał był najciekawszą częścią całego spotkania. Do ostatniego meczu stanęły dwie, niepokonane dotąd drużyny. Pierwsza z nich to Reprezentacja 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Drugą drużyną byli pracownicy Lecha Poznań. Mecz był doprawdy widowiskowy. Wygranymi okazali się piłkarze z Reprezentacji 31 BLT.

Po zakończeniu wszystkich meczów i wyłonieniu zwycięzcy odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Trzy najlepsze drużyny w ramach nagrody otrzymały sprzęt sportowy duńskiej firmy Hummel.

One thought on “Żołnierze z 31 BLT wygrali turniej z okazji Dnia Niepodległości

  1. Marcin

    W końcu ktoś o tym napisał. Szukałem w necie zdjęć i artykułów żeby chłopakom z roboty się pochwalić i nic nie było bo mi nie chcieli wierzyć. Jeszcze raz dzięki Wielkie!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *