Coroczny zjazd lotników – Zlot 2015

      2 komentarze do Coroczny zjazd lotników – Zlot 2015

Jak co roku odbył się coroczny zjazd polskich lotników. Impreza odbyła się oczywiście w 31 bazie lotnictwa taktycznego. Do zjazdu dołączony jest również kurs mechaniczno-medyczny, podczas którego żołnierze mogą doszkolić się z zakresu mechaniki oraz medycyny. Podczas kursu nauczą się także szczegółów odnośnie tego jak zbudowane są samoloty i śmigłowce. Cały kurs zakończony będzie egzaminem, który po zdaniu będzie nagrodzony certyfikatem. Do egzaminu będzie należała również wiedza z zakresu prawa lotniczego oraz ogólnych przepisów dot. bezpieczeństwa lotów.

Żołnierze będą mogli dowiedzieć się na kursie nowych zmian w przepisach lotniczych. Będą także mogli wymienić się doświadczeniami z ich lotów.

Taki kurs odbywa się co najmniej raz do roku. Spotyka się na nim wiele osobistości znanych z branży lotniczej. Należą do nich: Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Dowództwa Generalnego Polskich Sił Zbrojnych, Dowództwa Operacyjnego, Sztabu generalnego Wojska Polskiego, Inspektoratu MON, Inspektoratu wsparcia sił zbrojnych, Centrum Operacji Powietrznych Dowództwa Komponentu Lotniczego, SZRP, Szefostwa służby hydrometerologicznej, Urzędu Lotnictwa Cywilnego itd.

 

2 thoughts on “Coroczny zjazd lotników – Zlot 2015

  1. Rob3rt

    Z żoną nie możemy się doczekać kolejnego zjazdu w 2016 roku. Niestety nie mogliśmy być wtedy ponieważ powiększyła nam się właśnie rodzina ale cóż miejmy nadzieję że tym razem uda nam się do Was dotrzeć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *